سخنان بی ارزش نتانیاهو

خبرگزاری خانه ملت:ابوالفضل ابوترابی درخصوص سخنان نتانیاهو در کنفرانس امنیتی مونیخ درباره عواقب تداوم حضور ایران در سوریه برای این رژیم گفت: جمهوری اسلامی برای یاوه گویی های مقامات رژیم جعلی صهیونیستی هیچ ارزشی قائل نیست و حضور ایران در منطقه به خواست و اراده کشورها صورت می گیرد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: این رژیم تمامی موازین حقوق بشر را نقض می کند و به دیگر کشور ها تجاوز می کند و از همه مهم تر سرزمین فلسطین را اشغال می کند،اما ایران را متهم به دخالت در امور داخلی کشور های منطقه می کند.

وی تأکید کرد: سیاست های نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی منطقه را به آشوب کشیده است و نمونه بارز آن تشکیل داعش و حمایت های مالی و تسلیحاتی از این گروهک تروریستی است.

این نماینده مجلس ادامه داد: هدف رژیم صهیونیستی ضربه زدن به جبهه مقاومت است که در رأس آن جمهوری اسلامی قرار دارد. حمایت های ایران از حزب الله لبنان و گروه های مقاومت باعث شد بسیاری از نقشه های رژیم صهیونیستی اجرایی نشده و خسارت های جبران ناپذیری به این رژیم وارد شود.

وی خاطر نشان کرد: زمان آن فرا رسیده که ملت های منطقه جواب تجاوزگری های رژیم صهیونیستی را بدهند و زدن جنگنده اف ۱۶ این رژیم توسط سوریه نشان داد، جواب تجاوز به هر کشوری برای رژیم صهیونیستی دردناک و سخت خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.