به مسؤولان اشرافی و تنبل نیاز نداریم/ دستگیری ۳تیم تروریستی

فارس:ابوترابی گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب امنیت این کشور است که آن را به یک جزیره امن در منطقه تبدیل کرده است.

ابوالفضل ابوترابی افزود: یک نمونه از اهداف دشمنان در ناامن نشان دادن این کشور اغتشاشات اخیر است که با حضور به موقع مردم در صحنه ناکام ماند ولی دشمنان برای این ایام نیز توطئه‌هایی در نظر داشتند که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه اتفاقات امنیتی زیادی در کشور ایجاد کنند که نمونه آن دستگیری ۳ گروه تروریستی در این ایام است.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس بیان داشت: دشمن به دنبال ایجاد آشوب و اغتشاش دوباره در کشور بود که بار دیگر مردم را به خیابان‌ها بکشاند و برادر را در مقابل برادر قرار دهد، هنوز ایجاد این اغتشاشات در دستور کار دشمنان است.

وی گفت: اگر بخواهیم دوران سخت تحریم به فرصت تبدیل شود، باید با روحیه انقلابی، کارهای انقلابی انجام دهیم و یکی از آن‌ها دوری مسؤولان از اشرافی‌گری و تنبلی است، مسؤولانی که در زمان وقوع بحران‌ها به‌جای حضور در صحنه، تنها تلفنی امور را انجام می‌دهند.

ابوترابی در پایان با اشاره به یکی از طرح‌های مجلس برای رسیدگی به اموال مسؤولان از بعد از انقلاب، خاطر نشان کرد: این طرح که تنها توسط ۶۰ نفر از نمایندگان امضاء شد به دنبال آن بود که اموال مازاد مسؤولان به بیت‌المال برگردانده و مسؤولان دوتابعیتی که بعضاً همین اختلاس گران و خائنین و دزدان این کشور هستند، معرفی شوند که به دلیل عدم همکاری مجلس محقق نشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.