تلاش دموکرات ها برای فتح سنا

خانه ملت:عضو کمیسیون شوراها در مجلس گفت:اختلافات صورت گرفته میان ترامپ و دموکرات ها ناشی از برخی تصمیماتی است که به گمان دموکرات ها منافع آمریکا را بخطر انداخته است.

ابوالفضل ابوترابی گفت: تصمیمی که رئیس جمهور آمریکا در مورد  منع ورود اتباع برخی کشورها به آمریکا و هم چنین اتخاذ برخی مواضع نابخردانه توسط ترامپ باعث شد که از بدو روی کار آمدن، دموکرات ها لب به اعتراض گشوده و ترامپ را متهم به نابودی آمریکا قلمداد کنند.

وی ادامه داد: در بسیاری از ایالت های آمریکا این تفکر وجود دارد که بدنبال استقلال باشند و خود را از آمریکا جدا کنند. بسیاری از مقامات دموکرات این وقایع را ناشی از تصمیمات نادرست ترامپ می دانند و تلاش می کنند به هر وسیله از این تصمیمات جلوگیری کنند.

این نماینده مجلس در دوره دهم خاطر نشان کرد: تعطیلی دولت ترامپ نیز در این روزهای اخیر نشان داد، دموکرات ها بطور جدی با برخی اقدامات ترامپ مخالفند و از جهاتی دیگر می توان گفت بسیاری از اقدامات دموکرات ها می تواند جنبه تبلیغاتی داشته باشد تا بتواند مردم آمریکا را برای برای بدست گرفتن کنگره و مجلس سنا متقاعد کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: جمهوری خواهان نیز می دانند که اقدامات ترامپ تأثیر مستقیمی روی سرنوشت آنها خواهد داشت و به همین دلیل سعی دارند اقدامات ترامپ را مدیریت کرده و از بروز مشکلات برای آینده سیاسی خود جلوگیری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.