مسئول امنیت جاسوس های سیا نیستیم

خبرگزاری خانه ملت:عضو کمیسیون شوراها وامورداخلی کشور مجلس گفت: طرح تحریمی سناتورهای آمریکایی مبنی بر «قانون مسئولیت‌پذیری ایران در قبال حقوق بشر و گروگان‌گیری آمریکایی‌ها» صرفا بهانه گیری سیاسی بوده و با اصل حمایت از حقوق بشر در تضاد است.

ابوالفضل ابوترابی گفت: باید به سناتورهای آمریکایی توصیه کرد که اگر ماموران اف‌بی‌آی یا سیا یا جاسوس‌هایشان توانمندی تحقق اهداف ماموریتشان را ندارد به کشورهای دنیا اعزام نکنند که بعد اقدام به متهم کردن دیگران کنند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون درمجلس شورای اسلامی اظهارکرد: باید به مسئولان کشورهای آمریکایی گفت که اگر ایران مامور قدیمی سیا را در ایران دستگیر کرده بود، با سربلندی این مهم را اعلام می کرد.

وی  ادامه داد: اگر جاسوسی دستگیر شود، مطابق قوانین داخلی کشور و مقررات بین المللی با او برخورد خواهد شد همانند سرنوشت جیسون رضائیان. حتی پس از اعمال مجازات، با فرد دستگیر شده مبادله انجام میشد.

وی تصریح کرد:  همه اعتقاد دارند که جمهوری اسلامی مدافع حقوق بشر است اما می توان به وضوع دید که ایالات متحده با کارشکنی در امور داخلی کشورها و حتی حمایت گروه های تروریستی اقدام به فعالیت های ضدبشری می کند.

عضو کمیسیون شوراها وامورداخلی کشور مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همواره جمهوری اسلامی ایران تحت تحریم های ظالمانه و یکجانبه آمریکا قرار داشته که این مهم امری ضدبشری است لذا نیازی نیست که سناتورهای آمریکایی ادعای حمایت از حقوق بشر داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.