ابوالفضل ابوترابی

جمنا، دنبال رسانه رسمی باشد

خبرگزاری خانه ملت:عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد رویکرد ایجاد کارگروه های مختلف مشورتی و به نوعی حرکت از پایین به بالا یکی از نقاط قوت مطرح شده برای فعالیت جمنا در آینده است و سبب بوجود آمدن فرهنگ حزبی شدن می شود.

ابوالفضل ابوترابی در خصوص فعالیت جمنا و تدوین سند فعالیت این جبهه بر اساس آسیب شناسی صورت گرفته، گفت: مولفه های ذکر شده در خصوص سند تدوین شده جمنا سبب حرکت کشور به سمت حزبی شدن است و فرهنگ حزبی شدن را ایجاد می کند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه حزب شناسنامه دار واقعی در کشور وجود ندارد، اظهارکرد: نباید اذعان کرد که جمنا برای فعالیت در آینده باید برای خود رسانه رسمی داشته باشد تا بتواند دیدگاه خود را به خوبی منتقل کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در خصوص رویکرد جدید دیگر جمنا مبتنی بر  ایجاد مجالس مردمی، افزود: باید اذعان کرد که توجه به حوزه سیاست یکی از کارکردهای احزاب است از این رو ایجاد مجالس مردمی با رویکرد اجتماعی می تواند نقش ها و کارکردهای دیگر احزاب را نشان دهد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه باید گفت که در نظر گرفتن کارگروه های دولت، مجلس و شورا در ساختار جدید جمنا به منظور استفاده از ظرفیت های بالقوه یکی از نکات قابل تامل است که نمی توان از آن چشم پوشید و تاثیر مثبتی به همراه خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.