ورود به فلسطین برای منافع ابرقدرت ها

آنا:رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس گفت: سازمان ملل همواره ثابت کرده زمانی که منفعت جبهه استکبار به خطر بیفتد به میدان می‌آید و قصد آن خاموش کردن آتش خشم فلسطینیان از ایجاد انتفاضه‌ای دیگر است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: یک سوالی که برای همه ایجاد می شود این است چرا بعد ازچندین هفته سرکوب ملت فلسطین توسط رژیم صهیونیستی، سازمان ملل به فکر بررسی ابعاد موضوع افتاده است؟ اما زمانی که در ایران اعتراضات مدنی صورت می پذیرد سریعا تصمیم به برگزاری جلسه شورای امنیت برای بررسی موضوع ایران گرفته می شود؛ در حالیکه اعتراضات مربوط به امور داخلی ایران است.

ابوالفضل ابوترابی افزود: چرا سازمان های حقوق بشر از جنایاتی که در فلسطین و یمن در حال وقوع است و مردم مظلوم کشته می شوند و زنان و کودکان از بین می روند، سخنی نگفته و اقدامی انجام نمی دهند؟ پاسخ این سوالات را باید چه کسی بدهد؟ این تناقضات نشان دهنده منفعت طلبی این سازمان ها می باشد زیرا تحت نفوذ قدرت های برزگ هستند و آنها تصمیم می گیرند.

وی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی بداند تقاص جنایات خود را به زودی پس خواهد داد و جنایات او در منطقه بی پاسخ نخواهد ماند، چرا که ملت های بیدار منطقه بعد از جنگ هایی که طی سالیان گذشته به آنها تحمیل شده بدنبال ایجاد صلح هستند و ظلم های ایادی استکبار در منطقه را بی جواب نخواهند گذاشت.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اعتقاد بر این است که قدس باید آزاد شود و آن روز نزدیک است و شکست های جبهه اسکتبار در منطقه نشان دهنده پیروزی حق علیه باطل است و ایران اسلامی از تمام توان خود برای بریدن دست اسکتبار از نفوذ در منطقه استفاده خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.