ابوالفضل ابوترابی

ارائه ۱۵طرح در دهمین دوره مجلس

نماینده مردم در مجلس گفت: در راستای انجام وظیفه اصلی منتخب مردم در مجلس که موضوع قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای آن است، طی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکنون نزدیک به پانزده طرح مختلف را با همکاری مراکز دانشگاهی و مرکز پژوهش های مجلس آماده و ارائه کرده ام.

ابوالفضل ابوترابی از طرح جامع مدیریت شهری به عنوان یکی از مهم ترین این موارد نام برد و گفت: طی این طرح که در حال حاضر در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس رای آورده و آماده طرح در صحن علنی می باشد، ۲۱ وظیفه دستگاه های مختلف خدمات رسان به شهرداری ها واگذار خواهد شد.»

ابوالفضل ابوترابی در دوره نهم مجلس شورای اسلامی نیز با تدوین و ارائه ۲۰ طرح به عنوان فعال ترین عضو بهارستان در این عرصه شناخته شد که در این میان قانون بازنشستگی افراد با سابقه بیمه کمتر از ۱۰سال و جرم سیاسی از جمله مواردی بودند که به مرحله اجرا رسیدند.

ابوترابی پیرامون طرح جرم سیاسی معتقد است: بیش از یک قرن بود که در خصوص جرایم سیاسی فاقد قانونی مشخص بودیم و رسیدگی به چنین مباحثی همواره مورد مناقشه بود. به نظر من تصویب طرح جرم سیاسی را می توان از مهم ترین کارهای مجلس در دوره گذشته دانست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.