استقرار پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی استان در نجف آباد

نماینده مردم در مجلس گفت: به دنبال پیگیری های متعدد صورت گرفته، در حال حاضر شاهد استقرار و فعالیت پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی استان در بخش دولتی در نجف آباد هستیم که این امر گام مهمی در تبدیل نجف آباد به یک قطب درمانی خواهد بود.

ابوالفضل ابوترابی از دستگاه ام.آر. آی نصب شده در بیمارستان شهید محمد منتظری به عنوان پیشرفته ترین و به روزترین نمونه موجود در بیمارستان های دولتی استان نام برد و گفت: «با این کار از تردد روزانه تعداد قابل توجهی از شهروندان به مرکز استان جلوگیری شده به طوری که در حال حاضر روزانه نزدیک به هشتاد نفر به این مجموعه مراجعه می کنند.»

ابوترابی از بخش ان. آی.سی. یو این بیمارستان جهت نگهداری از کودکان نارس و دارای بیماری های خاص به عنوان دیگر بخش اضافه شده در سال های اخیر نام برد و اظهار داشت: «هر کدام از دستگاه های مستقر شده در این مجموعه بین ۳۰۰تا ۵۰۰میلیون تومان ارزش دارد.»

وی در خصوص بیمارستان فاطمه الزهرا تامین اجتماعی نیز گفت: «پس از بهسازی و نوسازی اورژانس این بیمارستان که نوربخش رئیس وقت تامین اجتماعی آن را در حد مراکز اروپایی قلمداد کرد، در حال حاضر توسعه اورژانس این مجموعه در کنار تجهیز بیمارستان به دستگاه سی تی اسکن در دستور کار قرار گرفته است.»

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.