آمریکا به دنبال ایجاد فتنه اقتصادی در ایران است/ضرورت اصلاح نظام اداری کشور

خبرگزاری خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی در خصوص افزودن نام ۳ فرد مرتبط با ایران و ۵ شرکت ایرانی به فهرست تحریم ها، اظهار داشت: آمریکا به دنبال آن است که فتنه دوم را بعد از فتنه ۸۸ با مبنای اقتصاد ایجاد کند که در این زمینه مشکلات طبیعی مانند کاهش بارندگی نیز مزید بر علت شده و مشکلات اقتصادی را افزایش می‌دهد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف از ایجاد این فتنه نارضایتی اقتصادی مردم است، بیان کرد: فضای مجازی نیز در این زمینه موثر است به طوری که تلگرام در یکی از ساختمان‌های وزارت خارجه انگلستان مستقر شده بود. با این شرایط دشمنان به دنبال ایجاد فضای رسانه‌ای و اقتصادی هستند تا بحران تحریم ها را به وجود آورند.

وی افزود: آمریکا مبنای فتنه جدید را مسائل اقتصادی قرار داده و در این زمینه مسئولان جمهوری اسلامی ایران باید به ظرفیت‌های داخلی برای حل مشکلات مردم توجه کنند زیرا مردم از سیستم اداری در کشور گله‌ دارند و موضوعاتی مانند اختلاس ها و حقوق های نجومی باید حل شود.

ابوترابی با اشاره به اینکه اصلاح نظام اداری کشور باید انجام شود و گرنه دشمن با برنامه ریزی هایی که کرده مشکلات را تشدید می‌کند متذکر شد: دشمن با تحریم های جدید می‌خواهد وضعیتی بدتر از فتنه ۸۸ را ایجاد کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.