اجرای ۷ پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر 6 هزار 750 میلیارد ریال در تیران و کرون

خبرگزاری ایمنا: رییس اداره مخابرات شهرستان تیران و کرون گفت: در یک سال گذشته بیش از ۷هفت پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر شش هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال در شهرستان تیران و کرون صورت گرفته است.

ناصر دادخواه در گفتگو با خبرنگارایمنا در تیران و کرون، با بیان این مطلب اظهار داشت: در یک سال گذشته بیش از هفت پروژه مخابراتی با هدف توسعه و ارتقای خدمات ارتباطی با اعتباری بالغ بر شش هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال در بخش‌های مختلف شهرستان تیران و کرون صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه بیش از ۳۰ هزار شماره تلفن ثابت، بیش از دو هزار و ۷۰۰خط تلفن Gsm و بیش از ۲۶ هزار خط تلفن همراه در تیران و کرون وجود دارد، افزود: در یک سال گذشته ۳۰۰ تلفن Gsmو ۱۰۰ شماره تلفن همراه با متقاضیان این شهرستان واگذار شده است.
رییس اداره مخابرات شهرستان تیران و کرون اضافه کرد: در این مدت توسعه ۴۰۰ شماره‌ای مرکز عسگران و واگذاری تلفن روی کابل مسی نیز صورت گرفته است.
وی توسعه سوئیچ مخابراتی بیش از یک‌هزار و ۱۰۰، راه اندازی دکلBTS، واگذاری ADSL در بخش‌های مختلف این شهرستان را از دیگر اقدامات صورت گرفته در یک سال گذشته عنوان و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان تیران و کرون دکلBTS در منطقه گردشگری چشمه مرغاب و دالانکوه صورت گرفته که خدمات ارتباطی به گردشگران بهتر انجام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.