تنبلی ۳قوه در اجرای دستورات رهبری

فارس:نماینده مردم نجف‌آباد. تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: چندین سال است فرمان ۸ ماده‌ای رهبر انقلاب برای مبارزه با فساد روی زمین مانده  و تمام قوا در اجرای آن تنبلی کرده اند.

ابوالفضل ابوترابی در رابطه با تجمعات اعتراضی در برخی نقاط کشور اظهار کرد: فرمانداران اجازه نمی‌دهند خواسته‌های به حق مردم با توجه به قانون اساسی، به صورت مسالمت‌آمیز مطرح شود.

وی با بیان این که زمانی که اجازه برگزاری مسالمت‌آمیز تجمعات مردمی برای بیان خواسته‌ها داده نشود، تجمعات به سمت مسائل غیرقانونی سوق داده می‌شود، بیان کرد: مردم درگیر مشکلات بیکاری، معیشتی و سختی‌های زندگی هستند و به همین دلیل به فرمانداران پیشنهاد می‌کنم اجازه برگزاری حساب شده تجمعات را بدهند و از این تجمعات حمایت کنیم و حتی نمایندگان مجلس و شوراها نیز در میان مردم حضور داشته باشند.

نماینده مردم نجف‌آباد،تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: باید اجازه برگزاری تجمعات قانونی با شعارهایی که هنجارشکن نیست و در راستای مطالبات اقتصادی به حق مردم را بدهند و اگر مجوز برگزاری این تجمعات را ندهیم، دشمن سوار بر این موج می‌شود.

وی اضافه کرد: نمی‌شود چشم را به روی واقعیت‌ها بست و از رهبر انقلاب خواهش دارم که امیدی به مسؤولان در خصوص مبارزه با فساد نداشته باشند.

وی با بیان این که وقتی مدیریت تجمعات اعتراضی به دست مسؤولان نباشد و با مردم همراهی نکنند، ضدانقلاب بر آن سوار خواهد شد و سو استفاده خواهد کرد، اظهار داشت: وقتی به خواسته‌های مردم مجوز داده شود و مسؤولان نیز در کنار مردم علیه فساد و مشکلات اقتصادی شعار دهند دشمن نیز نمی‌تواند سوءاستفاده کند.

ابوترابی با اشاره به ذوق‌زدگی وزیر امور خارجه آمریکا از تجمعات روز گذشته مردم ایران، مطرح کرد: بحث‌های داخلی ما هیچ ربطی به آمریکا ندارند و آن‌ها خودشان درگیر هزاران مشکل بدتر از مشکل اقتصادی ایران هستند و نباید اجازه دهیم دشمن در مسائل داخلی ما دخالت کند.

وی در پایان گفت: باید مراقب باشیم اقداماتی مانند فتنه ۸۸ که دشمن‌پسند است اتفاق نیفتد و به بیت‌المال و اموال عمومی و مردم خسارت زده نشود چرا که اگر بانک یا مسجدی آتش بگیرد دود آن در چشم همه خواهد رفت و اگر این کشتی سوراخ شود همه غرق خواهند شد، برعکس فتنه ۸۸ که فضای ناحقی حاکم بود اما امروز مردم مطالبات به حقی دارند که باید به درستی به آن پاسخ داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.