دشمن جای مسئولان را می گیرد

سفیر تیران و کرون: ابوترابی با بیان اینکه مردم خواستار تحقق وعده های انتخاباتی دولت هستند، گفت: مردم دیگر تحمل صبوری در مقابل مشکلات اقتصادی کشور را ندارند و اگر ما مسئولان حرف حق مردم را تکرار نکنیم دشمن جای ما را می گیرد.

وی تصریح کرد: فتنه سال  ۸۸ ایران اسلامی را تا لبه پرتگاه سقوط برد اما حماسه نهم دی با مدد خداوند و بیداری، هوشمندی، صبوری و تصمیم گیری های بسیار  عالی رهبر معظم انقلاب و اطاعت و بصیرت مردم، از افتادن کشور در این پرتگاه جلوگیری کرد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: کارشکنی های دشمن هنوز تمام نشده و  اتفاقات و فتنه های سخت تری در راه است باید که باید با بصیرت و وحدت این نقشه های شوم دشمن را نیز خنثی کرد.

نماینده نجف آباد، تیران و کرون گفت: تجمع هایی در روزهای اخیر توسط مردم در اعتراض به مشکلات مختلفی از جمله گرانی، مشکلات معیشتی و اشتغال صورت گرفته است که خواسته آن ها به حق بوده و دولت باید راهی برای حل این مشکلات ارائه دهد.

ابوترابی با بیان اینکه مردم خواستار تحقق وعده های انتخاباتی دولت هستند، اظهار کرد: انجام تجمع با هماهنگی با وزارت کشور در قانون اساسی مجاز است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلس مجلس افزود: همراهی مسئولان با مردم علاوه بر اینکه از هنجار شکنی، ساختارشکنی و خسارت به اموال عمومی جلوگیری می کند، مانع انحراف در تجمعات و سر دادن شعارهای همسو با دشمن خواهد شد و سوء استفاده دشمنان را غیر ممکن می کند.

ابوترابی با بیان اینکه انرژی دولت و مردم در سال های گذشته برای بحث برجام هدر شده است، خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی جامعه از جمله مسائل به وجود آمده در صندوق بازنشستگی فولاد، موسسه های کاسپین، فرشتگان، بانک آینده و مواردی از این قبیل باید هر چه سریعتر حل شده و دولت نسبت به رفع مشکلات مردم پاسخگو باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.