بی اعتمادی همیشگی ملت ایران به آمریکا

خبرگزاری خانه ملت:عضو کیسیون شوراها در مجلس گفت: بی اعتمادی ملت ایران به ایالات متحده همیشگی است ،هرگاه آنها وعده ای به ملت ایران داده اند هیچگاه عمل نکرده اند زیرا منافع آمریکا با منافع ایران اسلامی همواره در تضارب است.

ابوالفضل ابوترابی در خصوص تهدیدات ایالات متحده به استفده از گزینه نظامی علیه ایران اسلامی گفت: این گونه اظهارات سخیف و بی ارزش توسط مقامات آمریکایی  نشان دهنده خوی درندگی آنها می باشد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روش حاکم در سیاست آمریکا در قبال ایران افزود: ایالات متحده باید به نتیجه رسیده باشد که دوران تهدید به اتمام رسیده است و این گونه لفاظی ها و تهدیدات اثری بر اراده ملت ایران ندارد و ایران اسلامی را از مسیر منحرف نمی سازد.

وی ادامه داد: ایالات متحده در طول تاریخ چه در زمان شاه مخلوع و در چه بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به دنبال استثمار ملت ایران بوده است که خوشبختانه ملت ایران نشان داده است که همواره نقشه شوم آنها را بی اثر می کند و با تمام توان خود در مقابل آن قد علم می کند.

وی با واکنش به دخالت های ایالات متحده در امور داخلی ایران افزود: این سیاست آمریکا است که در امور داخلی هر کشور مستقلی دخالت کند اما ملت ایران ثابت کرده است به زورگویی ها و ظلم های آمریکایی ها پاسخ محکم و قاطع می دهد و از نفوذ آنها در کشورشان جلوگیری می کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز ما باید از تمام ظرفیت های خود در راستای تقویت ایران اسلامی استفاده کنیم و با حمایت هم جانبه از نیروهای مسلح خود که امنیت را  برای ما به ارمغان آورده اند، دست بیگانه را از دست اندازی کشور قطع کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.