ایران، ۱۴۰۰ شهید مدافع حرم دارد

نماینده مردم در مجلس گفت: تقدیم نزدیک به هزار و چهارصد شهید مدافع حرم ایرانی در مقایسه با بیش از ۱۳۵هزار کشته از گروه داعش، امری باورنکردنی است که تنها با مدد الهی میسر شد و کشور را از خطری بزرگ و جدی نجات داد.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به انجام نزدیک به ۶هزار عملیات انتحاری توسط داعشی ها طی چندین سال درگیری در عراق و سوریه بیان داشت: «در شرایطی که داعش نزدیک به ۷۵درصد سوریه را اشغال و تا تصرف دمشق و بغداد پیش رفته و آماده حمله ای گسترده به ایران شده بود، با تدبیر ویژه رهبری و ورود مستشاری سپاه قدس به این کشورها، ورق برگشت و امنیت ایران فراتر از مرزهای جغرافیایی اش تضمین شد.»

ابوترابی با تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری برای ایجاد و حفظ امنیت پایدار به عنوان لازمه اصلی پیشرفت کشور خاطر نشان کرد: «شهدا و جانبازان مدافع حرم که به نوعی مدافعین وطن نیز محسوب می شوند، بهایی بود که کشور برای امنیت پرداخت کرد و در میان آن ها پاسدار شهید محسن حججی را می توان سید الشهداء آن ها و فخر کشور محسوب کرد.»

نماینده مردم در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با ذکر خیر از مرحوم مدرس اظهار داشت: «همه نمایندگان باید ایشان را الگوی خود قرار دهند. البته نمی توانیم چون مدرس حرکت و اقدام کنیم ولی همه باید در آن مسیر حداقل قدمی برداریم. همانند مدرس در این زمان بسیار کم داریم.»

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.