ابوالفضل ابوترابی

تشکیل پرونده انضباطی برای دانشجویان خاطی دانشگاه آزاد نجف آباد

افکار نیوز: ابوالفضل ابوترابی گفت: درپایان مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد نجف آباد، سه دانشجو حرکاتی داشتند که با آنها برخورد انضباطی شده و پرونده آنها در دست بررسی است.

وی افزود: در این مراسم مسئولین و مقامات شهر نجف آباد از جمله امام جمعه شهر هم حضور داشت که سخنرانی کرد. همچنین از خانواده شهید حججی برای حضور در مراسم دعوت و از آنها تقدیر شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه دانشگاه آزاد نجف ۲۳ هزار دانشجو دارد، تصریح کرد: مراسم به خوبی برگزار شد و حضور دانشجویان هم در مراسم خوب و پررنگ بود. اما طبیعی است که در بین ۲۳ هزار دانشجو چند نفر باشند که شئونات اسلامی را رعایت نکنند.

ابوترابی افزود: بعد از پایان مراسم و در حالی که مسئولین در حال ترک سالن بودند، آهنگی پخش شد که برخی از دانشجویان متخلف همراه با این آهنگ، حرکات زشت انجام دادند.

وی تعداد دانشجویانی که چنین حرکاتی انجام دادند را سه نفر ذکر کرد و افزود: این دانشجویان به کمیته انضباطی دانشگاه معرفی شدند و برای آنها پرونده انضباطی تشکیل شده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: بعد از انجام این حرکات، رئیس دانشگاه به این موضوع ورود کرده و موضوع در دست بررسی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.