سیاست یکسان اروپا و آمریکا در قبال ایران

خانه ملت:ابوترابی گفت:‌کشور های غربی همواره بدنبال ضربه زدن به ایران هستند زیرا ایران را مانع اصلی نفوذ خود در منطقه خاورمیانه می دانند.

ابوالفضل ابوترابی افزود: کشور های اروپایی نقش پلیس خوب و ایالات متحده نقش پلیس بد را بازی می کنند ولی هر دو آنها سیاستی یکسان را دنبال می کنند که آن توقف پیشرفت در ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: تجربه تلخ برجام بخوبی نشان داد که طرف های غربی مخصوصا کشور امریکا قابل اعتماد نیستند و حتی کشور های اروپایی هم سیاست های امریکا را در پیش گرفته است. به عنوان مثال دانشجویانی که در کشور های اروپایی در حال تحصیل هستند اختیار افتتاح حساب بانکی برای آنها وجود ندارد.

این نماینده مجلس در دوره دهم خاطر تاکید کرد: کشور های اروپایی در طول ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نشان دادند به هیچ عهدی وفادار نیستند و حتی آنها گروهک منافقین که دستشان به خون شهدای ایران اسلامی آلوده شده است پناه داده و از آنها در جهت فشار بر ایران استفاده می کنند.

وی در واکنش به دخالت های طرف های غربی در امور داخلی ایران افزود: توان موشکی و دفاعی ایران مسئله ای داخلی است و به هیچ وجه به هیچ کشوری اجازه مذاکره و یا مداخله در امور داخلی خود را نمی دهیم زیرا عقب نشینی در این زمینه یعنی نابودی ایران و آنها همواره بدنبال آن بوده اند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: توجه به ظرفیت های داخلی و ایجاد اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم می تواند هر گونه تهدیدی را نقش بر آب کند و وظیفه دولت و مجلس شورای اسلامی حمایت از طرح هایی است که بتواند در جهت پیشرفت ایران قدم بردارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.