بی اعتمادی همیشگی ملت ایران به آمریکا

خانه ملت:ابوترابی در خصوص بد عهدی های آمریکا در اجرای برجام گفت: بد عهدی های طرف آمریکا در اجرای برجام بیش از پیش ذات پلید آنها را برای ملت ایران نمایان کرد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در اجرای برجام به تمامی تعهدات خود پایبند بودیم اما طرف آمریکایی با نقض کردن مکرر توافق هسته ای ضربه سنگینی به آن وارد کرده است.

وی ادامه داد: متاسفانه دولت در زمینه پیگیری حقوق ملت کوتاهی کرده و به بد عهدی های ایالات متحده جواب قاطع نمی دهد و به شورای امنیت سازمان ملل متحد به خاطر عدم پایبندی طرف آمریکایی شکایت نمی کند زیرا شواهد فراوانی در نقض مکرر برجام از طرف ایالات متحده وجود دارد.

این نماینده مجلس در دوره دهم خاطر تاکید کرد: پیشرفت های روز افزون ایران اسلامی دشمن را به تکاپو در جهت توقف و عقب راندن جمهوری اسلامی انداخته است که با پاسخ محکم رهبری و ملت شریف ایران مواجه شده است.

وی افزود: بی اعتمادی به وعده های توخالی آمریکایی همیشه وجود داشته  و هدف ایالات متحده همواره از اوائل انقلاب اسلامی تاکنون ایجاد وابستگی و عدم استقلال در ایران اسلامی است که خوشبختانه با لطف خدا و درایت امام و رهبری و عزم جدی ملت نقشه های آنها یکی بعد از دیگری نقش بر آب می شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: پیشرفت در تمامی زمینه ها از جمله برنامه دفاعی و موشکی و هم چنین در عرصه های اقتصادی خواسته ملت است و توجه به توامندی های داخلی دست نفوذ بیگانگان را کوتاه خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.