ابوالفضل ابوترابی

گروگانگیری خانواده حریری افتضاح تاریخی است

خبرگزاری خانه ملت:عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد نخست وزیر مستعفی لبنان در شرایط اضطرار است لذا هر فردی در این موقعیت اظهارنظری کند از حیث شرعی، قانونی و عرفی مورد قبول نیست.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به متاسفانه عربستان با گروگانگیری خانواده حریری افتضاح تاریخی را رقم زدند و این اقدامشان از جمله عجایب عصرکنونی تلقی می شود، اظهارکرد: وقتی فرزندان حریری در دستان مقامات سعودی است، نمی توان اظهارات وی را قابل تامل دانست زیرا وی دراین شرایط صرفا اقدام به بیان دیکته های سعودی می کند.

وی با اشاره به اینکه عربستان و حامیانشان به دلیل از بین رفتن داعش و هزینه های زیادی که این گروه تروریستی برایشان رقم زد شرایط خوبی ندارند، ادامه داد: بر این اساس در پی ایجاد فتنه جدیدی در منطقه هستند که متاسفانه با لبنان شروع کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: همگان می دانند شرکت‌های سعد حریری در عربستان با بحران مالی مواجه شده و از حیث مالی تحت فشار زیادی است لذا سعودی ها از این ضعف نیز برای پیشبرد اهدافشان در مواجه به حریری به خوبی استفاده می کنند.

ابوترابی خاطرنشان کرد: عربستان سعودی هم اکنون با بحران داخلی و منطقه ای مواجه است از این رو تلاش می کند افکار عمومی را منحرف کند تا شکست های مستمرش از یادها برود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.