ابوالفضل ابوترابی

فرانسه نمی‌تواند شریک دزد و رفیق قافله باشد

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی  با اشاره به اینکه به هیچ عنوان مباحث نظامی مانند صنعت موشکی کشورمان قابل مذاکره نیست، گفت: قوانین بین المللی هیچ مشکلی با داشتن ابزار دفاع مانند صنایع موشکی صلح‌آمیز مخالفتی ندارد لذا مسئولان کشورهای غربی در گفتار خود باید تجدید نظر کنند.

نماینده مردم نجف آباد،تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه فرانسوی‌ها نقش و سیاست دوگانه ایران در مواجهه با کشورمان در پیش گرفته اند، اظهارکرد: متاسفانه سالهای متمادی است که فرانسه پناهگاه منافقانی شده که چندین هزار نفر از ملت ایران را به شهادت رساندند و در برهه از زمان همراه صدام شدند.

وی ادامه داد: این در حالی است که فرانسوی ها بعد از توافق برجام تلاش کردند در حوزه مباحث اقتصادی مشارکت های زیادی در ابعاد مختلف با کشورمان داشته باشند لذا همین دو رفتار بیانگر سیاست دوگانه این کشور در قبال ایران است.

ابوترابی با اشاره به اینکه فرانسه امروز دارای مشکلات داخلی در حوزه های اقتصادی و غیر است، تصریح کرد: بر این اساس بهتر است مسئولان این کشور نسبت به رفع مشکلات خود اقدام کنند تا این که نسبت به مسائل سایر کشورها اظهارنظر کنند.

وزارت خارجه فرانسه پیشنهاد داده است تا در صورت لزوم تحریم‌های جدیدی علیه ایران به خاطر برنامه موشک بالستیک اعمال شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.