ابوالفضل ابوترابی

تلاش برای مقصر کردن سپاه

خبرگزاری خانه ملت:عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد آمریکایی ها در تلاش هستند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در مقابل مردم قرار دهند و به عبارتی دیگر علت وجود مشکلات اقتصادی و افزایش تحریم ها را مرتبط با سپاه معرفی کنند.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اینکه آمریکایی ها با تصویب قوانینی مانند کاتسا ماده ۲۹ برجام که روح توافقنامه محسوب می  شود را نقض کرده اند، گفت: تحریم های جدید ایالات متحده به گونه از سوی دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا (OFAC) به دلیل ادعای حمایت از تروریسم تدوین شده که در آینده می تواند سبب تحریم دستگاه های مختلف کشور شود.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گسترش تحریم‌ علیه کشورمان خصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب جلوگیری از فعالیت مناسب شرکت های وابسته به این نهاد می شود، بیان داشت:در قانون تحریمی جدید مربوطه عنوان شده که برای داشتن ظرفیت موشکی و حتی سلاح های متعارف نیاز به مجوز سازمان ملل است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: ایالات متحده آمریکا باید بدانند که اتخاذ تصمیم های یکباره و نسنجیده سبب آسیب رسیدن به جایگاه بین المللی‌شان شده لذا انتظار می رود دیگر چنین خطایی را در قبال ایران تکرار نکنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتظار می رود هیات نظارت بر برجام اقدام جدی و عملی مناسب با اقدامات اخیر آمریکا انجام دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.