عقب نشینی ها،آمریکا را وقیح کرده

خبرگزاری خانه ملت: ابوترابی در خصوص تهدید آمریکا در اتخاذ سیاست چماق و هویج در قبال برنامه موشکی ایران گفت: متاسفانه عقب نشینی های مکرر مذاکره کنندگان ارشد جمهوری اسلامی در توافق هسته ای این جسارت را به طرف آمریکایی داد تا بتواند با طرح این مسایل مجددا از ایران امتیاز بگیرد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکایی ها در برجام  به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکردند ولی ما در یک ماهه اول توافق هسته ای به تمامی تعهدات خود عمل کردیم این باعث شد با توقف برنامه هسته ای خود از طرف مقابل چیزی بدست نیاوریم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه برجام برای مردم هیچ سودی نداشت و تأثیری هم در زندگی خود از توافق هسته ای ندیدند، باید برای مسئولین ما درس شده باشد تا در همه مسائل به طرف آمریکا اعتماد نکنند همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.

این نماینده مجلس در دوره دهم خاطر تاکید کرد: دفاع مقدس  در جنگ هشت ساله نشان داد با توجه به قدرت و فکر ملی می توان تمامی تحریم ها و کمبود هایی که وجود دارد را جبران کرد و  ما می توانیم با استفاده از ظرفیت های موجود در کشور به رشد و توسعه کشور در تمامی زمینه ها دست بیابیم.

وی با واکنش به بدعهدی های آمریکایی ها افزود: هدف آمریکا دادن وعده هایی است که هیچ موقع به آنها عمل نمی کند. ما در برجام متاسفانه ضربه خوردیم و باید هوشیار باشیم که در دیگر مسائل به طرف مقابل هیچ اعتمادی نکنیم.آنها با برجام توان هسته ای ما را متوقف کردند ولی ما اجازه ورود آنها به توانمتدی های دفاعی و موشکی خود را نمی دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.