پیگیری حل مشکلات اداری مردم مهردشت

در نشستی که پیش از ظهر دیروز ۲۹مهر ماه به میزبانی بخشداری مهردشت و با حضور مسئولان مختلف از جمله نماینده مردم در مجلس، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس اداره مالیات و دیگر مدیران برگزار شد، مشکلات اداری خاص این بخش مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد دستگاه های دولتی تمهیدات بیشتر و ویژه ای برای ارائه خدمات مستمر و منظم در این بخش را در نظر بگیرند.

در ابتدای این جلسه میرزایی بخشدار مهردشت از تلاش ها و پیگیری های ابوترابی جهت رفع مشکلات موجود قدردانی کرد و به تشریح برخی از مشکلات موجود با توجه به بعد مسافت از مرکز شهرستان پرداخت.

در ادامه محمد مغزی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز بیان داشت: با توجه به تعدد مناطق صنعتی در این بخش، با پیگیری های صورت گرفته توسط نماینده مردم در مجلس و دیگر مسئولان در حال حاضر یکی از نیروهای این اداره جهت تکمیل مراحل مورد نیاز برای موضوع پرداخت بیمه بیکاری در این بخش حضور پیدا می کند تا کارگران نیازمند تردد به مرکز شهرستان نباشند.

کتانی رئیس اداره امور مالیاتی نجف آباد هم گفت: در حال حاضر با پیگیری های صورت گرفته توسط منتخب مردم در مجلس، یک سر ممیز و سه بازرس اداره در بخش مهردشت مشغول ارائه خدمات به شهروندان شده اند.

ابوالفضل ابوترابی نیز با تاکید بر استقرار کامل ادارات مختلف در بخش مهردشت جهت حل معضلات موجود و افزایش رضایتمندی شهروندان خاطر نشان کرد: همزمان بایستی به رفع محدودیت های ساختمانی و نیروی اداری نیز توجه شود.

ابوترابی با توصیه به برگزاری منظم جلسات شورای اداری مهردشت اعلام کرد: باید برنامه ریزی لازم جهت حضور مسئولان شهرستان در این جلسات نیز انجام شود تا با هماهنگی و همدلی بیشتر، شاهد حل بخش بیشتری از مشکلات شهروندان بوده و ساکنان مهردشت کمتر نیازمند تردد به مرکز شهرستان باشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.