ابوالفضل ابوترابی

درباره فاجعه کهریزک کوتاهی شد

پارس نیوز:ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به پرونده سعید مرتضوی با بیان این‌که انتظار ما از دستگاه قضائی این است که فارغ از هر نوع نگاه همکاربودن با سرعت و کیفیت نسبت به تحقق عدالت اقدام کند، می‌گوید: «رسیدگی به چنین پرونده‌هایی باید به دور از فشارهای مختلف از هر جناح و گروهی صورت بگیرد. نمره دستگاه قضائی البته در این زمینه بد نبوده است اما انتظار داریم که این دستگاه در چنین پرونده‌های مهمی تسریع کند، چون مردم و جامعه انتظار دارند که به این موضوع زود رسیدگی شود، چون در چنین پرونده‌هایی تشویش اذهان عمومی شده است و باید با سرعت و دقت و عدالت به آن رسیدگی شود.»
او ادامه می‌دهد: «وقتی قوه‌قضائیه نیروهای رسیدگی‌کننده به پرونده‌ها کم داشته باشد و امکانات هم نداشته باشد، نتیجه‌اش می‌شود کاهش اطاله دادرسی. امیدواریم که این جلسه تجدیدنظر، دیگر به این پرونده پایان بدهد.»

ابوترابی می‌گوید: «دستگاه قضائی نتوانسته است به لحاظ اهمیت این پرونده تسریع لازم را داشته باشد و کوتاهی کرده است. همین موضوع باعث ترویج شایعات زیادی شده و ما انتظار داریم که دستگاه قضائی شجاعانه تکلیف چنین پرونده‌های ملی را مشخص کند. این خواسته همه مردم ایران در پرونده کهریزک است.»

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.