تخصیص بودجه شهرستان نجف‌آباد نیازمند عدالت است

فارس:نماینده مردم نجف‌آباد،تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی بار دیگر در ادامه درخواست‌های مکرر خود از استاندار اصفهان درباره برقراری عدالت در اختصاص بودجه به شهرستان نجف‌آباد خطاب به استاندار اصفهان گفت: با توجه به شاخص‌های نجف‌آباد به عنوان فرمانداری ویژه، به لحاظ عدالت حق نجف‌آباد در بحث بودجه داده نشده است.

ابوالفضل ابوترابی عصر شنیه ۱۵مهر ماه در آیین ابلاغ حکم انتصاب مجدد شهردار نجف‌آباد با تشکر از حسن تدبیر اعضای شورای پنجم در انتخاب مجدد مسعود منتظری به‌ عنوان شهردار نجف‌آباد افزود: اعضای شورای پنجم با انتخاب شجاعانه و مدبرانه خود بار دیگر شهرداری را انتخاب کردند که در چهار سال گذشته دوره مدیریتی وی با وجود شرایط رکود اقتصادی کشور، شاهد پروژه‌های عظیم استانی بودیم.

ابوترابی در ادامه گفت: همدلی که در ۴ سال گذشته میان مسؤولان شهرستان برقرار شد، در دوران بعد از انقلاب بی‌نظیر بود که باعث افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عظیمی شد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: این شهرستان چیزی غیر از حق خود نمی‌خواهد و از شما خواهشمندیم به‌ عنوان نماینده دولت و با توجه به این‌که نجف‌آباد در بسیاری از شاخص‌ها چون هنر و ورزش به‌ عنوان شهر طلایی کشور است و از لحاظ ایثار و شهادت می‌توان نام شهیدآباد بر آن نهاد و وجود بیش از ۴۰ هزار دانشجو و طلبه که نسبت به درصد کل استان بسیار بی‌نظیر است این مشکل به زودی حل شود.

وی در پایان ابراز کرد: این شهرستان از جمله معدود شهرستان‌هایی است که سخنگوی شهدای مدافع حرم به فرموده مقام معظم رهبری از این شهر است و مردم این شهر انتظار دارند که با دستور به سازمان برنامه و بودجه، شاهد عدالت و اصلاح شاخص‌ها در این عرصه باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.