ابوالفضل ابوترابی

کاهش رکود با تحریک ساخت و ساز مسکن

خبرگزاری تسنیم: ابوالفضل ابوترابی وی با بیان اینکه ۳۳۰ شغل به صورت مستقیم و غیرمستقیم به بخش مسکن وابسته است، افزود: می‌توانیم با تحریک ساخت و ساز مسکن از رکود خارج شویم و امیدواریم نخستین مورد مسکن اجتماعی را در مهردشت نجف آباد داشته باشیم.

وی درباره فعالیت شهرک‌های صنعتی با حداقل توان اظهار داشت: امیدواریم با وامی که ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در اختیار مردم قرار می‌دهد واحدهای دارای مشکل از رکود خارج شوند.

نماینده مردم نجف آباد،تیران و کرون در مجلس، با اشاره به ایجاد شهرک‌های صنعتی غیردولتی به راه اندازی شهرک صنعتی عسگران اشاره کرد و گفت: یکی از اقداماتی که الگوی کشوری شد ایجاد شهرک صنعتی غیردولتی بود که به شیوه جدیدی با کمک صنعتگران این حوزه شروع به اقدام در این زمینه کردیم که شهرک صنعتی عسگران در فاز نخست با ۵۰ هکتار عملیاتی شد و به صنعتگران با مبالغی ارزان‌تر زمین واگذار می‌شود.

وی ادامه داد: در فاز نخست استقبال خوبی از این طرح صورت گرفت و تعدادی از زمین‌ها واگذار شد و کار ساخت و ساز عملیاتی شده است، در گام دوم با حضور معاون وزیر صنعت و معدن در تیران و کرون مقدمات توسعه شهرک صنعتی عسگران عملیاتی شد.

ابوترابی بیان کرد: تلاش بر این است که سنگبری‌ها و ریخته‌گری‌های نجف آباد و محمود آباد که آلاینده بوده و به لحاظ زیست محیطی دچار مشکل شدند به شهرک صنعتی عسگران منتقل شوند. این شهرک، بزرگترین شهرک صنعتی غرب استان خواهد بود و به عنوان نخستین شهرک صنعتی بخش کرون و الگوی کشور مطرح می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.