برجام هیچ نتیجه ملموسی برای زندگی مردم نداشته است

خبرگزاری فارس:نماینده مردم نجف‌آباد،تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: از ۹ ماده شروط طلایی که مقام معظم رهبری برای برجام گذاشته بودند، دولت حتی به یکی از آن‌ها هم عمل نکرد و اگر فقط پول‌هایمان وارد می‌شد، وضعیتمان خیلی بهتر از زمان حال بود.

ابوالفضل ابوترابی گفت: «بعضی از افراد با خودسر عمل کردن‌ و سودجویی‌شان مشکلاتی را ایجاد کردند که معضلات مربوط به حوزه اشتغال و امنیت کشور و مشکلاتی که در زمان کنونی با آن درگیر هستیم را تحت شعاع قرار دادند.»

وی در این خصوص افزود: اول برخوردهای خودسرانه و توهین به مسؤولان را محکوم می‌کنیم، ضمن اینکه هرگونه توهین رئیس‌جمهور به منتقدان نیز را محکوم می‌کنیم؛ البته حتماً قوه قضائیه باید با آن‌ها برخورد کند اما لازم است توهین به حق و حقیقت را هم محکوم کرد.

وی ادامه داد: انتظار ما از قوه قضائیه این است که هم برای رئیس‌جمهور و هم برای کسانی که خودسر عمل کرده و کشور را بارها دچار دردسر کرده‌اند، پرونده تشکیل دهد.

وی خاطرنشان کرد: حاشیه‌هایی که وجود دارد، اصل مطلب را به خصوص تحریم‌های اخیر که معروف به مادر تحریم‌ها در سنای آمریکاست و  با ۹۸ رأی موافق از ۱۰۰ رأی تصویب شده نباید تحت‌الشعاع قرار دهد.

ابوترابی عنوان داشت: هیأت نظارت بر برجام باید با یک اقدام مناسب خودش را برای برخورد با این گونه مسائل آماده کند، انتظار است که با برخوردهایی که در قانون برجام دیده شده و به دولت تکلیف کرده با توجه به بدعهدی نسبت به برجام، اقدامات لازم انجام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.