دولت آینده تعامل میان قوا را مدنظر قرار دهد

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل میان قوای سه گانه از جمله مهم‌ترین مسائلی است که دولت آینده باید مد نظر قرار دهد چرا که اختلاف این قوا علاوه بر ضعف کشور خستگی مردم و امیدواری دشمن را در پی دارد.

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره نقاط ضعف و قوت دولت قبلی که باید مورد توجه رئیس‌جمهور آینده قرار بگیرد، اظهار کرد: رئیس‌جمهورهای آینده هر کدام نقاط ضعف و قوتی داشتند که باید مدنظر رئیس‌جمهور آینده قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور آینده لازم است فضایی آرام در میان سه قوه ایجاد کند، تاکید کرد: زمانی که میان سه قوه تنش ایجاد شود در نهایت خستگی مردم و امیدواری دشمن را در پی دارد.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای تصریح کرد: تنش میان مجلس و دولت مشکلاتی را در کشور ایجاد و آرامش داخلی را بر هم می‌زند و انرژی نیروهای کشور به جای اینکه صرف برطرف کردن مشکلات کشور شود در این نزاع‌ها به هدر می‌رود.

وی اضافه کرد: بنابراین لازم است در دولت آینده تعامل بیشتر میان دولت، مجلس و قوه قضائیه را شاهد باشیم تا با همراهی، همیاری و همفکری با یکدیگر بتوانند در راستای رفع مشکلات کشور قدم بردارند.

ابوترابی تاکید کرد: بنابراین مهم‌ترین انتظار مردم از رئیس‌جمهور آینده ایجاد اقتدار در سطح بین‌المللی و آرامش در سطح کشور است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.