مناقشه غیرمنطقی آمریکا در حاشیه مذاکرات هسته ای، آزادی جیسون رضاییان است/ قبح اختلاس ها در حال شکسته شدن است

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: امروز یکی از مناقشات غیرمنطقی آمریکایی ها در حاشیه مذاکرات هسته ای، بحث جیسون رضاییان و آزادی وی است.

ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس در گفتگو با ناب نیوزدر رابطه با مبارزه با مفاسد اقتصادی ابراز کرد: این پدیده تهدیدی برای امنیت و آرامش اذهان مردم شده که مبارزه با آن نیازمند عزم ملی است و سازمان ها و نهادهای کشوری باید دست به دست هم داده و با این مفاسد برخورد کنند.

عضو کمیسیون _حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه فساد اقتصادی خطری جدی برای نظام کشور است، تصریح کرد: متاسفانه نظام ما از این جهت آسیب پذیر شده و به نظر می رسد قبح اختلاس ها و دزدی ها در حال شکسته شدن است بنابراین باید به شدت با آن برخورد شود.

ابوترابی بیان کرد: در برخورد با مفاسد اقتصادی ، قبل از اینکه کار به دستگاه قضایی بکشد، سازمان های دولتی باید با نظارت صحیح، اصلاح قوانین و بروکراسی های پیچیده، جلوی چنین مواردی را بگیرند.

وی با اشاره به پیش بینی رهبری که مبارزه با مفاسد اقتصادی باعث بالارفتن فریاد بسیاری افراد خواهد شد، اظهار کرد: حال شاهدیم با دست گذاشتن روی دانه درشت ها، فریاد بسیاری از جمله مسئولین رده بالای کشوری بلند شده است.

این مقام مسئول در رابطه با عملکرد قوه قضاییه در برخورد با این پدیده عنوان کرد: دستگاه های قضایی در پرونده های اخیر اقتصادی، به خصوص پرونده های مربوط به رحیمی ، هاشمی، خاوری وبقایی، عملکرد خوبی داشته و محکم برخورد کرده است.

عضو کمیسیون حقوقی _ قضایی مجلس دررابطه با پرونده جیسون رضاییان، گفت: وی یک جاسوس آمریکایی است که توسط مراکز نظامی و امنیتی ایران بازداشت شد و امروز یکی از مناقشات غیرمنطقی آمریکایی ها در حاشیه مذاکرات هسته ای، بحث جیسون رضاییان و آزادی وی است.

ابوترابی در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی حاضر نیست چنین مسائلی به بحث مذاکرات هسته ای پیوند بخورد و علی رغم اینکه رضاییان تابعیت ایرانی دارد و با وجود فشارهای داخلی و خارجی ، دستگاه قضایی به شدت در این مورد مقاومت خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.