کاهش ۱۰درصدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی تیران و کرون

خبرگزاری ایمنا: رییس اداره بهزیستی شهرستان تیران و کرون از کاهش ۱۰درصدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان طی یک سال گذشته خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایمنا در تیران و کرون، حمید زمانی با بیان این مطلب اظهار داشت: کاهش ۱۰درصدی مددجویان بهزیستی در راستای استقلال مددجویان که با توانمند سازی و ایجاد بستر اشتغال و زمینه های شغلی این مددجویان از تحت پوشش بهزیستی خارج شده اند.
وی افزود: تسهیلات بانکی با سقف ۱۰۰ میلیون ریال برای مددجویان به منظور ایجاد فرصت شغلی با همکاری بانک های عامل شهرستان ارائه می شود که این موضوع در راستای ایجاد فرصت و زمینه شغلی صورت می گیرد.
وی با بیان اینکه چهار هزار مددجو تحت پوشش بهزیستی این شهرستان هستند، تصریح کرد: در سال جاری مستمری های مددجویان ۵۰ درصد افزایش، ۴۰ میلیون تومان بن کالا و ۴۵ ملیون تومان بن کارت به افراد تحت پوشش داده شده است.
رییس اداره بهزیستی شهرستان تیران و کرون  ارائه هدیه جهیزیه به مبلغ یک میلیون تومان را نیز در راستای حمایت از دختران تحت پوشش اعلام کرد و گفت: این میزان پول برای هر نفر پاسخگوی نیاز جهیزیه خانواده های نیست که حمایت دولت و کمک خیرین را می طلبد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.