اعزام یک‌هزار و ۲۰۰ نفر به مرقد امام(ره)

خبرگزاری ایمنا: فرماندار تیران و کرون از اعزام یک‌هزار و ۲۰۰ نفر همزمان را رحلت حضرت امام خمینی(ره) از این شهرستان به تهران خبر داد.
حسن سلیمی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در تیران و کرون، با بیان اینکه برنامه ریزی هایی برای بیست و چهارمین سالگرد رحلت امام (ره) در تیران و کرون صورت گرفته است، اظهار داشت: تبیین شخصیت و تاکیدات ایشان، آرمان ها و تاکیدات امام(ره) نسبت به انتخابات در برنامه های ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد تبیین می شود.
وی افزود: شش کمیته برای برگزاری برنامه ۱۴ و ۱۵ خرداد در قالب ستاد سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد در این منطقه تشکیل شده که برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی، بصیرتی و سیاسی انجام می شود.
فرماندار تیران و کرون با اشاره به تلاش دستگاه‌های اداری و مردمی برای اعزام دوستداران بنیان گذار انقلاب به تهران بیان داشت: امسال یک‌هزار و ۲۰۰ نفر در قالب ۲۵ اتوبوس به مرقد امام اعزام می شوند که نیروهای امدادی و امنیتی نیز در کنار این افراد اعزام خواهند شد.
وی ادای دین به حضرت امام خمینی(ره) را وظیفه همگان دانست و تصریح کرد: باید افکار و اندیشه های این فرد بزرگ تاریخ که بر گردن همه ایرانی ها حق دارد برای دنیا تبین و الگویی برای مردم، مسوولان و کشورهای دنیا است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.