لزوم تشکیل پارلمان دانشجویی بدون ورود جریانات سیاسی

عضو فراکسیون جوانان مجلس گفت: تشکیل پارلمان دانشجویی و جوانان فی نفسه مثمر ثمر خواهد بود اما این امر در صورتی محقق خواهد شد که امیال سیاسی در آن نباشد.
ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با تشکیل پارلمان دانشجویی به دنبال پارلمان دانش آموزی گفت: امروز در حالی صحبت از تشکیل پارلمان دانشجویی به میان می آید که هنوز ابعاد آن مشخص نیست و این در حالی است که باید از ورود جریانات سیاسی به تشکیل این پارلمان جلوگیری شود.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: پیش از این نیز تجربه تشکیل پارلمان دانش آموزی را داشتیم که متأسفانه به لحاظ عدم در نظر گرفتن ابعاد آن، هنوز یک وجهه و شخصیت حقوقی قابل ارائه در جامعه ندارد.

وی ادامه داد: با این حال تشکیل پارلمان دانشجویی و جوانان فی نفسه مثمر ثمر خواهد بود اما این امر در صورتی محقق خواهد شد که امیال سیاسی در آن نباشد.

عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه پارلمان دانشجویی و جوانان تنها زمانی مفید است که به دنبال جریانات سیاسی تشکیل نشود، خاطرنشان کرد: معتقدیم لازم است جوانان و دانشجویان با دموکراسی اسلامی که زمینه آن در قانون اساسی بسیار خوب دیده شده است، از همان دوران دانش آموزی، دانشجویی و جوانی آشنا شوند چرا که در آینده همین قشر جوان هستند که هدایت نظام را برعهده می گیرند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.