اجرای 7 پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر 6750 میلیارد ریال در تیران و کرون

تیران و کرون- خبرگزاری مهر: رئیس اداره مخابرات شهرستان تیران و کرون گفت: در یک سال گذشته بیش از 7 پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر6 هزار و 750 میلیارد ریال در شهرستان تیران و کرون صورت گرفته است.

ناصر دادخواه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در یک سال گذشته بیش از 7 پروژه مخابراتی با هدف توسعه و ارتقای خدمات ارتباطی با اعتباری بالغ بر 6 هزار و 750 میلیارد ریال در بخش‌های مختلف شهرستان تیران و کرون صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه بیش از 30 هزار شماره تلفن  ثابت، بیش از 2 هزار و 700خط تلفن Gsm و بیش از 26 هزار خط تلفن همراه در تیران و کرون وجود دارد، افزود: در یک سال گذشته 300 تلفن Gsmو 100 شماره تلفن همراه با متقاضیان این شهرستان واگذار شده است.

رئیس اداره مخابرات شهرستان تیران و کرون اضافه کرد: در این مدت توسعه 400 شماره‌ای مرکز عسگران و واگذاری تلفن روی کابل مسی نیز صورت گرفته است.

وی توسعه سوئیچ مخابراتی بیش از هزار و 100 ، راه اندازی دکلBTS، واگذاری ADSL در بخش‌های مختلف این شهرستان را از دیگر اقدامات صورت گرفته در یک سال گذشته عنوان و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان تیران و کرون دکلBTS در منطقه گردشگری چشمه مرغاب و دالانکوه صورت گرفته که خدمات ارتباطی به گردشگران بهتر انجام شود.

ارائه خدمات در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در روستا

رئیس اداره مخابرات شهرستان تیران و کرون با اعلام اینکه اين شهرستان داراي بیش از 20 مركز تلفن شهري و روستايي و بیش از 30 دفتر ICT است، گفت: بخش عمده‌ای از جمعیت این منطقه در روستاها هستند و بیش‌ترین مراکز و دفاتر نیز در بخش روستایی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به رشد شتابان در عرصه ارتباطات و اهمیت استفاده همه اقشار و مردم از این سیستم ارتباطی ارائه خدمات در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در روستا نیز صورت گرفته تا روستاییان در دریافت خدمات از فناوری‌های جدید استفاده کنند.

راه اندازی سيستم مكانيزه پاسخگويي 117 شهر تيران

رئیس اداره مخابرات شهرستان تیران و کرون از راه اندازی سیستم پاسخگویی 117 تیران خبر داد و گفت: مشتركين در صورت داشتن خرابي تلفن با گرفتن شماره خدماتی 117 به سامانه گويا متصل می‌گردد و از این پس می‌توانند از خدمات این مرکز نیز استفاده کنند.

وی همچنین از راه اندازی سامانه 973 انتخابات شوراها خبر داد و یادآور شد: شركت مخابرات استان اصفهان به منظور معرفي كانديداها با واگذاري يك شماره هفت رقمي به هر كانديدا، هر یک از نامزدهای انتخاباتی می‌توانند سوابق، سخنراني، اهداف و مسائل انتخاباتی خود را به مردم ارائه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.